راهنمای استفاده

نحوه‏ی ثبت نظرات در سامانه: پس از کلیک بر روی هر یک از شماره‏ های نشریه ‏ی ناب متن کامل آن باز شده و در اختیار خواننده قرار خواهد گرفت. در قسمت پایین هر ناب قسمتی برای ارائه ‏ی نظرات تعبیه شده که قطعاً با نظرات تکمیلی بازدیدکنندگان محترم از طریق ثبت نظرات، این تعاریف کامد شد و جنبه ‏های مختلف موضوع جهت استفاده از گام‏های اجرایی بسته‏ ی تحول روشن تر خواهد گردید.

برای اضافه کردن واژه‏های جدید به دانشنامه ‏ی واژه شناسی آموزش علوم پزشکی، ابتدا بایستی گزینه ‏ی ورود به سامانه را کلیک کرده و پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، گزینه‏ ی ثبت کلمه ‏ی جدید را انخاب کرده و سپس به راحتی گزینه‏ی مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید. لازم به ذکر است که برای ورود به سامانه و داشتن نام کاربری و رمز عبور، ابتدا بایستی در سامانه عضو شوید. برای عضویت در سامانه کافیست گزینه‏ ی عضویت در سامانه را که با فلش نشان داده شده است انتخاب و فرم الکترونیکی مورد نظر را تکمیل کنید.


همکاری با ما


جهت فراهم سازی بستر بحث و گفتگو در خصوص واژه‏ های کلیدی بسته‏ ها از تمامی همکاران عزیز دانشگاه‏ها دعوت می‏شود نقطه نظرات خود را در خصوص جنبه‏ های مختلف موضوع و نکات کلیدی در اجرایی سازی موضوع را در این سامانه ثبت نمایند.

پرش به: ناوبری، جستجو